🇹🇷11 Bireysel eğitim ile bağışıklığınızı nasıl koruyacağınız ve artıracağınıza dair ipuçları ve öneriler

Karantina döneminde bireysel antrenmanlarla bağışıklığınızı nasıl koruyacağınız ve artıracağınız hakkında 11 ipucu ve öneri. For far more information notice fa fa fa slot machine free play. Tavsiye 23 yıllık bireysel futbol antrenörü Kire Nikolovski – Struja tarafından verilmektedir.

 1. Home- Karantina Bu durumu,% 60-40 oranında karın şeklinde egzersiz alışkanlıkları (tercihen sabahları tavsiye edilir) oluşturmak için kullanın. Zaten egzersiz yapanlar – şaft tercihen evde prefabrik.
 2. Aile, ebeveynler ve çocuklar evde ve siz birliktesiniz. Bilginizi sevdiklerinize aktarın ve onlarla tadını çıkarın.
 3. ŞİMDİ KENDİNİZDE ÇALIŞIN – daha fazla boş zamanınız olduğunda, zihninizi ve vücudunuzu egzersiz yapın, zorlamayın.
 4. Dünyada Her İnsan EŞSİZDİR, kendinizi kimseyle karşılaştırmayın, HERKESİ KOPYALAMAYIN. İnternette ve sosyal ağlarda ne bulacağınızı uygulamayın, kendiniz için pratik yapmak önemlidir.
 5. Gerçekçi hedefler ve pratikler belirleyin ve her şeye önceden hazırlanın, ancak her zaman bedeninizi ve ruhunuzu hissetmenin önemli olduğunu ve egzersizin onlara zarar vermediğini ve istediğiniz zaman planı değiştirebileceğinizi unutmayın. kendin.
 6. Yapabileceğiniz zaman, doğada en az 2 saat geçirin. Doğada antrenman yapın, koşun, egzersiz yapın ve mümkün olduğunca doğaya yakın olun.
 7. Futbolcular (Amatörler, Yarı Amatörler, Profi) ile bu durumda virüs, en azından birçoğu kulüplerden programlar, antrenörler için antrenörler alırlar. Benim tavsiyem, onları motive edecek bir asistanı gerçekleşmelerini ölçmeye davet etme fırsatına sahip olmalarıdır. Bireysel olarak BAŞLANGIÇ HIZI’nda 10-15 metrede çalışın.
 8. Halter, tüm sporcular için, özellikle futbolcular için en büyük sorundur. Her hafta kendinizi ölçün, kendi başınıza pişirin ve mutfakta deney yapın, şimdi daha fazla zamanınız var.
 9. Sürekli çalışın ve formda kalın, ama hatırlayın, sınıf sonsuzdur ve form değiştirilebilir.
 10. İş, dinlenme ve iyi uyku arasındaki denge. 6-8 saat uyku ve öğleden sonraları 1-2 saat yeterlidir.
 11. Bireysel Futbol Felsefem: Eğitim (bilgi), Beslenme, Antrenman (Yarışmalar) ve bu 4 şey arasında DENGE. Bu, Makedonya, Balkanlar ve Avrupa’da – Hollanda, İsviçre, Avusturya – test edilen başarının en kısa yoludur.

Www.transfermarket.mk/ 04.04.2020 için röportaj